Nástavbové zametače

Zařízení řady V jsou dalším vývojovým stupněm naší úspěšné řady 600 a zůstávají celosvětově nejprodávanějšími modely. Všechny zametací nástavby řady V splňují předpisy pro polétavý prach PM10.
motiv_nastavbove_zametace
Kompaktní a efektivní tažený zametací agregát je vyvinut pro maximální výkon a ochranu proti poškození. Řada různých objemů sběrné nádrže kombinovaná s rozsáhlou variabilitou příslušenství poskytuje ideální mnohostrannost, která je typická pro všechny zametací stroje Johnston. Zametací nástavby jsou dodávány ve 4 velikostech a mohou být montovány na podvozky s celkovou přípustnou hmotností od 10 do 18 t.

Kompaktní a efektivní tažený zametací agregát

nastavbove_zametace_1
Je vyvinut pro maximální výkon a ochranu proti poškození. Řada různých objemů sběrné nádrže kombinovaná s rozsáhlou variabilitou příslušenství poskytuje ideální mnohostrannost, která je typická pro všechny zametací stroje Johnston. Zametací nástavby jsou dodávány ve 4 velikostech a mohou být montovány na podvozky s celkovou přípustnou hmotností od 10 do 18 t.

Zametací nástavby řady VT jsou poháněny samostatným motorem nástavby přes hydrodynamickou spojku (patent Johnston). Ta pohání dynamicky vyvážené oběžné kolo dmychadla. Zařízení byla vyvinuta s ohledem na bezpečnost, efektivnost a mimořádný výkon, a tyto vlastnosti společně s elegantním designem dělá ze zařízení řady V špičku na světovém trhu

Zametací nástavby řady VS mají místo nástavbového motoru hydrostatický pohon Johnston, poháněný od motoru podvozku. Na pohon jsou napojeny všechny hydraulicky poháněné zametací agregáty a sací dmychadlo. Toto řešení umožňuje řidiči plynule měnit jízdní rychlost od 0 ÷ 40 km/hod.

Využijte dotace k nákupu nového zametacího stroje

Ke stažení:

nastavbove_zametace_1
nastavbove_zametace_2
nastavbove_zametace_3
FARID COMERCIA s. r. o.
+420 326 784 040-2
Pracovní dny 7:00 - 16:00

FARID COMERCIA s. r. o.

Bakovská 256,
294 02, Kněžmost

Zobrazit na mapě